...

O mnie

 

Z wykształcenia jestem romanistką, biegle posługuję się językiem francuskim i uwielbiam komunikować się w tym języku.
Przez kilka lat mieszkałam we Francji, co pozwoliło mi również poznać francuskie zwyczaje i kulturę pracy, dzięki czemu jestem doskonałym łącznikiem w prowadzeniu rozmów z partnerami francuskimi.

Przez kilkanaście lat pracowałam w szkole, nie tylko jako nauczyciel, ale również jako doradca zawodowy, co sprawia, że z administracją jestem za pan brat (łącznie z pozyskiwaniem funduszy unijnych na staże zagraniczne dla młodzieży).

Moja droga zawodowa poprowadziła mnie również do roli asystentki Konsula Francji na Pomorzu, specjalisty ds. klientów zagranicznych w agencji zatrudnienia i zaowocowała założeniem własnej działalności.

Jestem osobą bardzo komunikatywną, zaradną, szukającą nowych, ciekawych rozwiązań i przede wszystkim nie boję się wyrażać własnej opinii, działać i wspierać.

Jeśli jesteś osobą, której nie są obce talenty Gallupa – oto moje top 5:

  • czar (Woo),
  • komunikatywność,
  • elastyczność,
  • empatia
  • aktywator

Ciągle się uczę i nie boje się o tym mówić, ponieważ uważam, że świat tak pędzi, że aby za nim podążać, nie można spocząć na laurach.

Prywatnie, jestem zakręconą optymistką i mamą dwóch nastolatków, zafascynowaną pasją jednego z synów – tańcem towarzyskim.

Jako wirtualna asystentka dbam o to, aby osoba, z którą współpracuję, delegując mi zadania, zyskała kilka dodatkowych godzin, co pozwoli jej uwolnić kreatywność i skupić się na budowaniu własnej marki lub poświęcić czas bliskim.

Jeśli czujesz, że przyda Ci się dodatkowa para rąk na pokładzie – zapraszam do kontaktu , aby porozmawiać o współpracy.

Verified by MonsterInsights
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.